AFC227M50G24T-F
MFR.Part #
AFC227M50G24T-F
JLCPCB Part #
C3829880
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 220uF 375mA@120Hz 50V 900mΩ@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS