AHA337M16F24T-F
MFR.Part #
AHA337M16F24T-F
JLCPCB Part #
C3829868
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 16V 170mA@120Hz 1Ω@120Hz 2000hrs@105℃ 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS