AFC476M25E16T-F
MFR.Part #
AFC476M25E16T-F
JLCPCB Part #
C3829584
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 172.5mA@120Hz 25V 4.9Ω@120Hz 47uF 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS