AVES225M50B12T-F
MFR.Part #
AVES225M50B12T-F
JLCPCB Part #
C3829486
Package
SMD,D4xL5.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mA@120Hz 2.2uF 4mm 5.5mm 50V 90.4Ω@120Hz ±20% SMD,D4xL5.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS