AFK106M80E16VT-F
MFR.Part #
AFK106M80E16VT-F
JLCPCB Part #
C3829438
Package
SMD,D8xL6.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2.4Ω@100kHz 2000hrs@105℃ 45mA@120Hz 6.8mm 80V 8mm ±20% SMD,D8xL6.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS