EMXB250ARA751MKG5S
MFR.Part #
EMXB250ARA751MKG5S
JLCPCB Part #
C3829437
Package
SMD,D12.5xL16.5mm
Description
-40℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 110mΩ@100kHz 12.5mm 16.5mm 1A@100kHz 25V 750uF ±20% SMD,D12.5xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS