AVE226M25D16T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVE226M25D16T-F
JLCPCB Part #
C3829304
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10.55Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5.3mm 55mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS