AHA107M06C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AHA107M06C12T-F
JLCPCB Part #
C3829301
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 47mA@120Hz 5.4mm 5.8Ω@120Hz 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS