AFC686M25F24T-F
MFR.Part #
AFC686M25F24T-F
JLCPCB Part #
C3829242
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 25V 3.4Ω@120Hz 337.5mA@120Hz 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS