AFK476M80G24T-F
MFR.Part #
AFK476M80G24T-F
JLCPCB Part #
C3829120
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 200mA@100kHz 47uF 700mΩ@100kHz 80V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS