AVE106M25C12T-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVE106M25C12T-F
JLCPCB Part #
C3829080
Package
SMD,D5xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 23.21Ω@120Hz 25V 32mA@120Hz 5.3mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS