EMVY250ADA471MJA0G
MFR.Part #
EMVY250ADA471MJA0G
JLCPCB Part #
C3828970
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 335mA@120Hz 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS