AVS336M10C12T-F
MFR.Part #
AVS336M10C12T-F
JLCPCB Part #
C3828827
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10.1Ω@120Hz 10V 2000hrs@85℃ 33uF 43mA@120Hz 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS