AFC687M16G24T-F
MFR.Part #
AFC687M16G24T-F
JLCPCB Part #
C3828808
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 10mm 16V 400mΩ@120Hz 502.5mA@120Hz 680uF ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS