AVEZ107M10D16T-F
MFR.Part #
AVEZ107M10D16T-F
JLCPCB Part #
C3828806
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 136mA@120Hz 5.3mm 6.3mm 850mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS