DE1E3KX472MA4BP01F
MFR.Part #
DE1E3KX472MA4BP01F
JLCPCB Part #
C440137
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 300V、440V 4.7nF X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS