E36D350HPN124MD79U
MFR.Part #
E36D350HPN124MD79U
JLCPCB Part #
C3816178
Package
螺栓,D63.5xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 0.12F 11.34A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.58mm 35V 63.5mm 79mm 9.1mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS