E36D800HPN183MC79U
MFR.Part #
E36D800HPN183MC79U
JLCPCB Part #
C3816147
Package
Bolt,D50.8xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 13mΩ@120Hz 18000uF 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 79mm 80V 9.22A@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS