E32D630HPN683MDA5U
MFR.Part #
E32D630HPN683MDA5U
JLCPCB Part #
C3816131
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 29.84A@120Hz 6.9mΩ@120Hz 63.5mm 63V 68000uF ±20% 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS