E36D161HPN473MEM9U
MFR.Part #
E36D161HPN473MEM9U
JLCPCB Part #
C3816123
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-40℃~+85℃ 160V 2000hrs@85℃ 219.08mm 31.75mm 47000uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS