E36D500HPN683MCA5U
MFR.Part #
E36D500HPN683MCA5U
JLCPCB Part #
C3816070
Package
Bolt,D50.8xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 13.36A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 50.8mm 50V 68000uF 7.1mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS