E37L351CPN562MEA5U
MFR.Part #
E37L351CPN562MEA5U
JLCPCB Part #
C3816035
Package
Bolt,D76.2xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106mm 15.8A@120Hz 18mΩ@120Hz 31.75mm 350V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS