E36D451VGS102VCD0U
MFR.Part #
E36D451VGS102VCD0U
JLCPCB Part #
C3816024
Package
Bolt,D50.8xL130mm
Description
-10%~+20% -40℃~+85℃ 1000uF 130mm 2000hrs@85℃ 22.22mm 450V 50.8mm Bolt,D50.8xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS