E36D201LPN182TA92U
MFR.Part #
E36D201LPN182TA92U
JLCPCB Part #
C3815959
Package
Bolt,D35xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1800uF 2000hrs@85℃ 200V 22.22mm 35mm 92mm 螺栓,D35xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS