PSU32465
MFR.Part #
PSU32465
JLCPCB Part #
C3815947
Package
Bolt,D46.05xL111.13mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 111.13mm 165V 324uF 46.05mm 螺栓,D46.05xL111.13mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS