PSU14565A
MFR.Part #
PSU14565A
JLCPCB Part #
C3815929
Package
Bolt,D36.53xL69.85mm
Description
-40℃~+65℃ 0%~+20% 145uF 165V 36.53mm 69.85mm 螺栓,D36.53xL69.85mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS