E32D101HPN272MA54U
MFR.Part #
E32D101HPN272MA54U
JLCPCB Part #
C3815884
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.7mm 2000hrs@105℃ 2700uF 34.93mm 45.9mΩ@120Hz 5.95A@120Hz 53.98mm ±20% 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS