CGS553U030W4C
MFR.Part #
CGS553U030W4C
JLCPCB Part #
C3815877
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 16.3A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.58mm 30V 55000uF 63.5mm 9mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS