CGR513U016W3C
MFR.Part #
CGR513U016W3C
JLCPCB Part #
C3815871
Package
Bolt,D63.5xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 22A@120Hz 51000uF 63.5mm 79.38mm 8.5mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS