E32D151HPN472TEE3U
MFR.Part #
E32D151HPN472TEE3U
JLCPCB Part #
C3815834
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+50% -40℃~+105℃ 142.88mm 150V 2000hrs@105℃ 31.75mm 4700uF 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS