E32D800HPN683MDD0U
MFR.Part #
E32D800HPN683MDD0U
JLCPCB Part #
C3815819
Package
Bolt,D63.5xL130.18mm
Description
-40℃~+105℃ 130.18mm 2000hrs@105℃ 28.58mm 63.5mm 68000uF 80V ±20% 螺栓,D63.5xL130.18mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS