E36D630HPN153MA79U
MFR.Part #
E36D630HPN153MA79U
JLCPCB Part #
C3815767
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 15000uF 18.2mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 34.93mm 6.15A@120Hz 63V 79.38mm ±20% 螺栓,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS