E37L451CPN392MEA5U
MFR.Part #
E37L451CPN392MEA5U
JLCPCB Part #
C3815686
Package
Bolt,D76.2xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 106mm 13.2A@120Hz 27mΩ@120Hz 31.75mm 3900uF 450V 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS