CGS242U150V3C
MFR.Part #
CGS242U150V3C
JLCPCB Part #
C3815605
Package
Bolt,D50.8xL79.38mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 117mΩ@120Hz 150V 2000hrs@85℃ 2400uF 3.7A@120Hz 50.8mm 79.38mm 螺栓,D50.8xL79.38mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS