E36D451HPN312TEM9U
MFR.Part #
E36D451HPN312TEM9U
JLCPCB Part #
C3815589
Package
螺栓,D76.2xL219mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 219mm 31.75mm 3100uF 450V 76.2mm 螺栓,D76.2xL219mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS