E36D101LPN213UEE3U
MFR.Part #
E36D101LPN213UEE3U
JLCPCB Part #
C3815564
Package
Bolt,D76.2xL143mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 142.88mm 2000hrs@85℃ 21000uF 31.75mm 76.2mm 螺栓,D76.2xL143mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS