CGS152T350W4C
MFR.Part #
CGS152T350W4C
JLCPCB Part #
C3815502
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 104.78mm 123mΩ@120Hz 1500uF 2000hrs@85℃ 350V 4.5A@120Hz 63.5mm 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS