E37X451CPN472MFA5U
MFR.Part #
E37X451CPN472MFA5U
JLCPCB Part #
C3815491
Package
Bolt,D89xL106mm
Description
-40℃~+85℃ 106mm 15.4A@120Hz 15000hrs@85℃ 23mΩ@120Hz 31.75mm 450V 4700uF 89mm ±20% 螺栓,D89xL106mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS