CGS134U016W4L
MFR.Part #
CGS134U016W4L
JLCPCB Part #
C3815490
Package
Bolt,D63.5xL117.48mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 0.13F 117.48mm 16V 17.6A@120Hz 2000hrs@85℃ 63.5mm 9mΩ@120Hz 螺栓,D63.5xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS