E37X401CPN392MDD0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E37X401CPN392MDD0U
JLCPCB Part #
C3815459
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 12.8A@120Hz 131mm 15000hrs@85℃ 27mΩ@120Hz 28.6mm 3900uF 400V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS