E37L451CPN222MD92U
MFR.Part #
E37L451CPN222MD92U
JLCPCB Part #
C3815442
Package
Bolt,D63.5xL93mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 2200uF 28.6mm 450V 45mΩ@120Hz 63.5mm 8.7A@120Hz 93mm ±20% 螺栓,D63.5xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS