ERWE501LGB271MA80U
MFR.Part #
ERWE501LGB271MA80U
JLCPCB Part #
C3815430
Package
Bolt,D35xL82mm
Description
-25℃~+85℃ 1.2A@120Hz 12.7mm 2000hrs@85℃ 270uF 35mm 500V 82mm ±20% 螺栓,D35xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS