E36D501HPN471MC67U
MFR.Part #
E36D501HPN471MC67U
JLCPCB Part #
C3815424
Package
Bolt,D50.8xL67mm
Description
-40℃~+85℃ 1.76A@120Hz 2000hrs@85℃ 22.22mm 470uF 50.8mm 500V 67mm 817mΩ@120Hz ±20% 螺栓,D50.8xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS