E36D500HPN154MDB7U
MFR.Part #
E36D500HPN154MDB7U
JLCPCB Part #
C3815413
Package
Bolt,D63.5xL117mm
Description
-40℃~+85℃ 0.15F 117mm 17.81A@120Hz 2000hrs@85℃ 28.58mm 5.9mΩ@120Hz 50V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS