E37F401CPN472MDD0U
MFR.Part #
E37F401CPN472MDD0U
JLCPCB Part #
C3815378
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 131mm 15.3A@120Hz 19mΩ@120Hz 28.6mm 400V 4700uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS