E32D800HPN333MCE3U
MFR.Part #
E32D800HPN333MCE3U
JLCPCB Part #
C3815363
Package
Bolt,D50.8xL142.88mm
Description
-40℃~+105℃ 142.88mm 2000hrs@105℃ 22.22mm 25.86A@120Hz 33000uF 50.8mm 7.2mΩ@120Hz 80V ±20% 螺栓,D50.8xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS