E32D500HPN142UA54U
MFR.Part #
E32D500HPN142UA54U
JLCPCB Part #
C3815339
Package
Bolt,D34.93xL61mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 12.7mm 1400uF 2000hrs@105℃ 34.93mm 50V 61mm 螺栓,D34.93xL61mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS