E36D451LPN561TAA5U
MFR.Part #
E36D451LPN561TAA5U
JLCPCB Part #
C3815297
Package
Bolt,D35xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 450V 560uF 螺栓,D35xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS