E32D500HPN184MEB7U
MFR.Part #
E32D500HPN184MEB7U
JLCPCB Part #
C3815261
Package
Bolt,D76.2xL117.48mm
Description
-40℃~+105℃ 0.18F 117.48mm 2000hrs@105℃ 31.75mm 38.22A@120Hz 50V 6.5mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL117.48mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS