E36D350HLS334MED0U
MFR.Part #
E36D350HLS334MED0U
JLCPCB Part #
C3815229
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 0.33F 130mm 2000hrs@85℃ 22.72A@120Hz 31.75mm 35V 6mΩ@120Hz 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS